• Rüya Projesi; Türkiye MICE sektörü gelişmeleri, üretimi ve kendi içinde birlik ve komünikasyonun sağlanması amacı ile 2007 yılında faaliyete geçmiştir. Türkiye pazarının dünya MICE endüstrisi ile üreticisini sağlayarak, endüstri çatı kuruluşu olarak hizmet vermektedir. 2014 yılından beri her yıl ACE of MICE Fuarı by Turkish Airlines Kongre, Toplantı ve Etkinlik Fuarı; yürüttüğü küresel iletişim kampanyası ile Türkiye MICE sektörünün küresel bilinirliği ve algısının koridorunu hedeflemesi.
  • Etkinlik, profesyonel alıcı programıyla yeni müşteri ve pazarların kazanılması, fuar kapsamındaki ağ geceleri ile endüstri kendi içinde birlik buluşması ve motivasyonunun sağlanması, sektöre yönelik düzenlenen zirve, workshop ve seminerlerle de sektör kalite çıtasının yükseltilmesi amaçlanıyor.
  • 11 yıldır ara vermeyi amaçlayan ACE of MICE Awards kongresi, toplantı ve etkinliğin sürdürülebilirliğini tüketiciye yönlendirmesi, sektöre hizmet veren kurum ve kurumlar için mükemmelliğe ulaşma isteği yaratmayı ve Türkiye MICE sektörünün bilinenliğini küresel ilk genişlemeyi artırmayı amaçlayan, endüstri Oscar düzenlemesi ve tek organizasyonudur.
  • ACE of MICE Awards, Masters of Events by ACE of MICE Awards adlı farklı bir konsepte değerlendirme ödülü töreninin yanı sıra katılımcılarına ulusal ve uluslararası satın alıcılar ile B2B toplantıları, akşamları geçirdikleri ağ geceleriyle iş ve eğlenceyi aynı anda sunabilecekleri. 2022 yılında Antalya Nirvana Cosmopolitan Hotel'de gerçekleşen etkinlik Cosmos Theatre'ın büyüleyici atmosferi, yaratılan ağlar, arttırılan iş hacmi ile çıtayı daha da yükseğe çıkardı. 8-9 Nisan 2023 tarihlerinde de Masters of Events Corporate Awards adı ile Elexus Hotel Kıbrıs'ta yine katılımcılarına muhteşem bir deneyim yaşayarak başarılı bir etkinliğe imza atmıştır.
  • 9 yıllık başarı ile gerçekleşen ACE of MICE Exhibition by Turkish Airlines 10. yılda daha güçlenerek ve daha geniş kitlelerin dahil olduğu İstanbul Turizm Fuarı olarak devam ediyor olacak.
  • 4-5 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde ortaya çıkması İstanbul Turizm Fuarı ;Türkiye ve ileriye dönük turizm profesyonellerini bir araya getirmeye yardımcı yeni iş sistemlerinin biçimlerine olanak sağlarken aynı zamanda yeni ürün ve hizmet sunumunun genişlemesi geniş bir platform yaratmayı hedefliyor. Fuar kapsamında gerçekleştirilecek seminer programları ile yeni trendler ve vizyonlar sektör profesyonellerine yeni ufuklar kazandırırken ilk gün akşam gerçekleştirilecek AMEzing party ile eğlence doruklarda olacak.

Değerli kullanıcımız, form dahilinde bizimle paylaşabileceğiniz kişisel verileriniz, iletişim taleplerinizin yanıtlanması amacıyla işlenebilecektir.

Kişisel verilerinizin Dream Project tarafından nasıl işlendiği hakkında detaylı bilgi için lütfen Aydınlatma Metni’ni inceleyiniz. ‘Gönder’ butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.

Lütfen, sizden özellikle ve açık bir şekilde istemediğimiz sürece, sağlık verileriniz gibi özel nitelikli kişisel verilerinizi ya da talebinizle doğrudan bağlantılı olmayan kişisel verileriniz de dahil olmak üzere bu gibi bilgilerinizi bizimle paylaşmayınız.

Tarafımla iletişime geçilmesi için paylaştığım kimlik ve iletişim bilgilerimin Dream Project tarafından gelecekte gerçekleştirilebilecek projeler hakkında bilgi sahibi olabilmem için benimle iletişime geçilmek üzere işlenmesine ve bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderilmesine rıza veriyorum.