• İstanbul Turizm Fuarına katılan tüm katılımcılar, satın almacılar ve ziyaretçiler için ücretsiz bir hizmettir. B2B Platform; katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.
  • Websitesi üzerinden B2B Platforma girebilmeniz için giriş şifreniz gönderilir. Online randevu takviminiz fuardan 4 hafta önce aktif hale gelecektir.
  • Katılımcı listelerinden ilgilendiğiniz firmaları isim, ülke ve kategorilerine göre filtreleyerek sistemde bulabilirsiniz.
  • Görüşmek istediğiniz firmayı seçtikten sonra yetkililerin uygun zaman dilimini görüntüleyebilirsiniz. Gün ve saat seçip “Randevu Al” butonuna tıklayarak katılımcıya gönderdiğiniz randevu talebi, ilgili katılımcının kabulü için beklemeye alınır. Görüşme talebiniz 48 saat içerisinde kabul edildiği taktirde hem sizin, hem diğer katılımcı veya satın alıcı firmanın online takvimine eklenecektir. Gelen randevu taleplerini kabul etmeleri veya reddetmeleri için günlük olarak tüm kullanıcılara bilgilendirme maili gönderilir. Online sisteme giriş yaparak gelen talepler kabul veya reddedilmediği sürece “beklemede” olarak görünmeye devam edecektir. 48 saat içerisinde kabul edilmeyen görüşme talepleri otomatik olarak iptal olacaktır.
  • B2B görüşme ayarlandıktan sonra katılımcılar B2B Platform üzerinden birbirlerine karşılıklı mesaj gönderebilirler.
  • B2B Platformda yer alan tüm katılımcılar online takvimlerinden B2B görüşmeler için uygun olan/olmayan zaman dilimlerini ayarlayabilirler.
  • Yine tüm katılımcılar randevu listelerini Excel olarak kaydedip, istedikleri zaman çıktısını alabilirler.

Değerli kullanıcımız, form dahilinde bizimle paylaşabileceğiniz kişisel verileriniz, iletişim taleplerinizin yanıtlanması amacıyla işlenebilecektir.

Kişisel verilerinizin Dream Project tarafından nasıl işlendiği hakkında detaylı bilgi için lütfen Aydınlatma Metni’ni inceleyiniz. ‘Gönder’ butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.

Lütfen, sizden özellikle ve açık bir şekilde istemediğimiz sürece, sağlık verileriniz gibi özel nitelikli kişisel verilerinizi ya da talebinizle doğrudan bağlantılı olmayan kişisel verileriniz de dahil olmak üzere bu gibi bilgilerinizi bizimle paylaşmayınız.

Tarafımla iletişime geçilmesi için paylaştığım kimlik ve iletişim bilgilerimin Dream Project tarafından gelecekte gerçekleştirilebilecek projeler hakkında bilgi sahibi olabilmem için benimle iletişime geçilmek üzere işlenmesine ve bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderilmesine rıza veriyorum.